Zonerama

icon-posta

Obecní úřad Lesná

Lesná 21, 671 02, p. Šumná

IČO: 00600482

Tel: +420 515 291 301

ID datové schránky: f3ba2xe

e-mail: oulesna@seznam.cz

číslo účtu pro platby: 14829741/0100

V sobotu 6. července se v naší obci uskutečnila tradiční oslava dne dětí. Celou akci se podařilo uskutečnit až v náhradním termínu, neboť z původně plánovaného data této akce sešlo z důvodu podmáčeného hřiště.
Naše i přijíždějící děti nepřišly o nic z předchozího programu, a tak mohli vidět ukázku hasičské techniky z požární stanice ve Znojmě a jednotek sborů dobrovolných hasičů z Vranova nad Dyjí, Starého Petřína a domácí Lesné. Z dalších složek integrovaného záchranného systému přijela posádka záchranné služby ze Šumné a policisté obvodního oddělení z Vranova nad Dyjí. V rámci dětského dne proběhla i autogramiáda dvou hráčů hokejového týmu Orli Znojmo Jiřího Berouna a Jana Trojana. Jako poslední se dětem představili členové Kynologického klubu z Chvalovic, kteří předvedli ukázky z výcviku psů.
Celou akci by se nepodařilo uskutečnit bez obětavé organizace ze strany některých členů Sboru dobrovolných hasičů Lesná a bez sponzorů, kteří se na této akci podíleli nejen finančními, ale i hmotnými dary. Celou akci podpořili: Obecní úřad Lesná, Požární bezpečnost, Cleanic Partner, DASS Lesná, Korčián s. r. o., Apia industry s. r. o.,  Hostinec U Svobodů, Autodoprava Petr Zach, Autodoprava Roman Müller, Elvýz s. r. o., Karin a Miroslav Weidenthalerovi, Zdeněk Bína a Karin Pokorná.

banner klesti

logo krizport

BLOND1

000244 05 001052

logo1 offic

logo

erb
Obec Lesná